سایر پست ها 

طراوت تابستانی را با رنگهای پاستل استنشاق کنید

امسال پالتهای رنگی یکی از ترندهایی است که با تغییر فصول، رو به گرمی می روند. اما نباید فقط رنگهای پاستل را در این فصول (بهار و تابستان) پوشید بلکه باید آنها را در محیط زندگیمان نیز استنشاق کنیم. پاستل یک پالت رنگی پیچیده و حرفه ای است. رنگ کهبرا برای اتاق نشیمن  بسیار ایده آل می باشد و باعث تراوش ظراوت در آن می شود. می توانید از دیوارهایتان شروع کنید و آنها را با سایه ای از رنگ پاستل روشن رنگ آمیزی کنید. رنگ های آبی و سبز انتخابهای فوق العاده ای هستند. چون آنها به طور کلی در رده  رنگهای آرام و خنثی می باشند.

دکوراسیون تابستانی 

رنگ بژ را برای مبلها، راحتی ها و فرش اتاق انتخاب نمایید. اما برای قرار دادن اکسسوری ها و کوسن ها یک توضیح دقیق لازم است: اگر شما کوسنهای بزرگی انتخاب می کنید بایستی مطمئن شوید که رنگ اولین مجموعه کوسن ها با رنگ دیوارها هماهنگ می باشد و سپس بیش از دو تن دیگر از رنگ پاستل به آن اضافه کنید.

اگر شما نمی خواهید اتاق نشیمنتان شبیه مغازه پشمک فروشی شود. بنابراین این کار را با افزودن تدریجی اکسسوری های منتخب به راحتی  انجام دهید.

رنگ های پاستل را می توان از حالت خسته کننده خارج کرد. بدین منظور می توان با اضافه کردن المانهای عمودی به  رنگ روشن برای تأکید بیشتر بر گوشه های اتاق یا با هماهنگ کردن سایه های همان رنگ برای عمق  دهی به اتاق این کار را انجام داد.

درعکس های زیر می توانید نمونه هایی از اتاق هایی که با پالت رنگ پاستل رنگ آمیزی شده اند ببینید. این اتاق نشیمن با جلوه، با استفاده از سایه های پاستل سبز،خاکستری و آبی طراحی شده است. این رنگ با رنگ سفید هماهنگ شده است تا جلوه ای فوق العاده به فضا ببخشد.

دکوراسیون تابستانی

این نیز یک  اتاق نشیمن رویایی است که با استفاده از سایه های  پاستل  رنگ صورتی که بیشتر حالت زنانه دارد، طراحی شده است. المانهای چوبی و لمس حالت کلبه های روستایی و نیز استفاده از رنگ پاستل، به این اتاق نشیمن احساس دنج بودن، گرمی و نرمی بخشیده است.

دکوراسیون تابستانی

 

نویسنده : Golara

حق هیچگونه کپی برداری از مطلب داده نمی شود.