سایر پست ها 

دکوراسیون سالن زیبایی یا آرایشگاه به یاد ماندنی :

امروزه مردم با هرسطح درآمد و تحصیلاتی، به نحوی با سالنهای زیبایی، ماساژ، مانیکور پدیکور و ... سروکار دارند و این ارتباط روزبه روز در حال افزایش چشمگیراست. اگرچه تعداد سالنهای گرانقیمت روبه افزایش است.

 اما صاحبان سالنهای زیبایی باید تجارتشان را از رقابت جدا کنند. آنها برای موفقیت مجبور نیستند تمام دارایی و سرمایه خود را صرف دکوراسیون سالن خود نمایند. آنها باید با دقت هرچه تمامتر مبلمان و آیتمهای دکوراسیون خود را انتخاب نمایند تا با این کار هم راحتی مشتریان خود را افزایش دهند و هم در کارخود ترقی نموده و سالیان سال پابرجا بمانند.

دستورالعملهای کلیدی:

یک تم و سبک سالن جذابی را انتخاب نمایید که بیانگر خدماتی باشد که شما ارائه می دهید و در ضمن مطابق با ذائقه مشتریانتان هم باشد. درواقع دکوراسیون سالنتان را  با رنگها، مبلمان، و اکسسوری هایی طراحی نمایید که بتوانید پیام خود را همانگونه که می خواهید ارائه دهید.

مبلمان سالن را از نوع کاربردی  اما مد روز انتخاب نمایید. علاوه بر صندلیهای سالن، مکانهای کارو قفسه ها، شما به مبلمان راحتی تحت عنوان مبلمان انتظارهم احتیاج دارید. میز و صندلیهای چرمی و قفسه های شیشه ای یا فلزی برای سالنهای زیبایی بسیار ایده آل هستند. چون بسیار بادوام بوده و عمر طولانی دارند.

 لوسترها و لامپهای مناسبی را انتخاب کنید. نورپردازی سالن باید به اندازه کافی هم  فضای کار آرایشگران و سایر کارمندان را روشن نماید و هم یک محیط ریلکسی را ایجاد کند. آنچه که امروزه در بازار به نام لامپهای فلورسنت رایج است و برای سالنهای اداری و شرکت ها استفاده میشود، بسیار درخشان هستند و برای محیط سالن های زیبایی انتخاب کاملا اشتباهی هستند. بهتر است برای سالنها از سنسورهای دیواری و لامپهای سقفی که نصبشان در هر جایی امکانپذیر بوده و مبتنی بر نور طبیعی می باشند استفاده شود.

 برای دکوراسیون آینه ها با کیفیت بالا واقعا پول خرج کنید! چون مشتری در نهایت زمانی که می خواهند نتیجه کار شما را چک  کند، شما به یک آینه با کیفیت و زیبا احتیاج دارید تا تغییرات جدید را به نحو احسن منعکس کند.

 دیوارها را تزیین کنید البته نه با عکسهای مدلها یا مانکنهایی که موهایشان، آخرین سبک مو را دارند! این روشها دیگر بهترین انتخاب نیستند. این عکسها را در کتابها و مجلات بگذارید بمانند. در عوض دیوارها را با عکس های هنری آرمش بخش یا مناظر طبیعی ساکن و آرام تزیین کنید.

 محیط بیرون را به داخل سالنتان بیاورید. شاید یک تم از معماری ذن برای مشتریانتان مناسب باشد، برای آرامش هرچه بیشتر مشتریان و کارمندانتان، المانهای طبیعی به سالن بیافزایید. گلهای طبیعی  هم به زیبایی می افزایند و کیفیت هوا را ارتقا می بخشند. همچنین استفاده از ویژگیهای آب نیز هم ظاهر زیبایی داشته و هم  صدای آرامش بخشی ایجاد می کند.

یک ایده: اگر شما بودجه کافی برای صندلیها و وسایل یک سالن باکیفیت را ندارید، می توانید از وسایل دست دوم نو استفاده کنید. ولی ترجیحا آنها را از سمساری های شهر نخرید چون این کار احساس خوبی به خود شما نخواهد داد. در عوض می توانید اشیاء دست دوم خود را نو کنید. این یک روش بسیار عالی برای صرفه جویی بسیار زیاد پول است بدون اینکه مشتریانتان تفاوت را احساس کنند.

ایده هایی برای دکوراسیون سالن های ناخن:

مانیکور یا پدیکور کردن ناخن یک روش آرامش بخش برای لذت بردن از وجود خود است. محیط پیرامون و فضای یک سالن ناخن سهم بسزایی در داشتن تجربه ای متفاوت و خوشایند دارد. برای طراحی یک فضای آرام و شیک، ویژه سالن های ناخن روشهای بسیاری وجود دارد.  از جمله :

 معماری ذن :

دکور در معماری ذن تشکیل شده است از برگ های سبک خشک قهوه ای تیره با اندکی شیوه بامبو. این دکور به فضای سالن ناخن یک حس زیبا و آرامی را می بخشد. این فضا را می توان  با گلدان های زمینی  که گلهای بامبو از آن برافراشته شده اند با یک آبشارصخره ای کوچک یا متوسط  و یک آکواریوم با ماهی های آسیایی تزیین کرد. با اضافه کردن مجسمه کوچک بودا و لوستر های کم نور می توان این حس ها را به همدیگر گره زد.

تم اتاقک چوبی :

دکور اتاقک چوبی با چوب های ارزشمند وصدای سوختن چوبهای شومینه و عطرهای تند، بسیار گرم و خودمانی می شود. این فضا را باید با یک رنگ نارنجی آتشی رنگ آمیزی کرد. در کف نیز می توان از گیاهان زمینی همیشه بهار که فضا را معطر می سازد استفاده کرد. سالن های ناخن را با رنگ های کهربایی و روشنایی آن را باشمع های خوشبو می توان تامین کرد تا یک حس ظرافت و آرامی را درسالن  مهیا کرد.

 تم ساحلی :

سواحل،  طبیعی ترین و آرامش بخش ترین مکان ها هستند که انسانها معمولا زمانهایی را برای ریلکسیشن در آن سپری می کنند. هنگام طراحی یک سالن ناخن، یک روش خلاقانه، استفاده از یک تم ساحلی است. دیوارها را می توان با رنگ های آبی روشن برای القای حس آسمان آبی رنگ کرد. یا تصویرهایی  ازساحل و خورشید را می توان  به دیوارها آویخت.استفاده از یک دستگاه موسیقی برای ایجاد موج موسیقی می تواند این حس و حال را تکمیل کند.

دکوراسیون آرایشگاه، دکوراسیون، اجرای دکوراسیون، طراحی دکوراسیون، آرایشگاه، سالن زیبایی

درادامه می توانید 2 نمونه از پروژهایی که توسط مهندسان ما طراحی و اجرا شده اند را مشاهده فرمایید. یکی طراحی برای آرایشگاه با فضای کوچک و دیگری برای سالن آرایشی بزرگ شامل تمامی قسمت ها می باشد.

طراحی و اجرای سالن زیبایی حوا - جردن - تهران

دکوراسیون آرایشگاه، دکوراسیون، اجرای دکوراسیون، طراحی دکوراسیون، آرایشگاه، سالن زیبایی، دکوراسیون آرایشگاه زنانه، دکوراسیون آرایشگاه مردانه، تزئین آرایشگاه، آموزشگاه، چیدمان آرایشگاه، رنگ مبلمان آرایشگاه، مبلمان در آرایشگاه، رنگ دیوار در آرایشگاه، کفپوش آرایشگاه، نورپردازی آرایشگاه، طراحی داخلی آرایشگاه، طراحی کافی شاپ آرایشگاه، طراحی میز آرایشگاه، دکوراسیون دیواری آرایشگاه، تابلو آرایشگاه 

طراحی و اجرای آرایشگاه بلوط- فردوس - تهران

دکوراسیون آرایشگاه، دکوراسیون، اجرای دکوراسیون، طراحی دکوراسیون، آرایشگاه، سالن زیبایی، دکوراسیون آرایشگاه زنانه، دکوراسیون آرایشگاه مردانه، تزئین آرایشگاه، آموزشگاه، چیدمان آرایشگاه، رنگ مبلمان آرایشگاه، مبلمان در آرایشگاه، رنگ دیوار در آرایشگاه، کفپوش آرایشگاه، نورپردازی آرایشگاه، طراحی داخلی آرایشگاه، طراحی کافی شاپ آرایشگاه، طراحی میز آرایشگاه، دکوراسیون دیواری آرایشگاه، تابلو آرایشگاه

   

 

نویسنده : Golara

حق انتشار این مطلب فقط برای سایت های Golara.net و  rojelab.com محفوظ می باشد.